• بانک اطلاعات اصناف و مشاغل ایران

  • بانک اطلاعات اصناف و مشاغل ایران | بانک موبایل مدیران

اطلاعات مرکز فروشگاه اینترنتی رایان مهد

فروشگاه اینترنتی رایان مهد

آگهی رایگان
  •  email
  • email
  • اسباب بازی و سیسمونی مراکز فروش اسباب بازی و سیسمونی
  • 883 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۶/۱۲/۰۶
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۷/۰۶/۲۳
  • اهواز- خیابان دکتر شرعتی - نبش عظیم

تجهیزات مهدکودک و خانه بازی شامل: انواع ترامپولین، تاب و سرسره، سطح شیب دار، انواع بازی تعادلی،  میز و صندلی کودک، کلبه، مجموعه بازی و... را می توانید از رایان مهد تهیه نمایید.

پیدا کردن ترامپولین مناسب در رایان مهد

برای انتخاب ترامبولین مناسب در رایان مهد به یکی از روشهای زیر عمل کنید:

 

1- نام مدل ترامپولین را می دانید

اگر مدل ترامپولین دلخواه خود را می دانید با استفاده از جستجو و یا منوی ترامبولین می توانید ترامپولین مورد نظر را انتخاب کنید.

 

2- انتخاب ترامپولین برای کاربرد خاص

 ترامپولین را در کجا می خواهید استفاده کنید؟ دسته بندی هایی با توجه به استفاده ترامبولین (ترامبولینگ) انجام و در منوها در اختیار شما قرار گرفته است. ترامپولی خانگی، ترامپولین مهد کودک و ترامپولین پارک. با توجه به نوع استفاده خود می توانید ترامپولین مناسب را انتخاب کنید.

عضی ترامپولین ها در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. برای مثال ترامپولین 140 که در مدل های ایرانی و خارجی عرضه می شود، علاوه بر استفاده خانگی در مهدکودک، خانه بازی استفاده می شود. لذا در منوهای مربوط به ترامپولین خانگی (ترامبولین خانگی) و ترامپولین مهدکودک و خانه بازی می توانید این ترامبولینگ را مشاهده کنید.

 

3- انتخاب ترامپولین با توجه به اندازه

یکی از پارامترهای مهم در انتخاب ترامپولین اندازه ترامبولین می باشد. در سه گروه: ترامپولین کوچک، ترامپولین متوسط و ترامپولین بزرگ این دسته بندی انجام شده است.

 

چه پارامترهایی را در انتخاب ترامپولین مدنظر قرار دهیم؟

-  کاربری ترامپولین

- اندازه ترامپولین

- قیمت ترامپولین

- مشخصات فنی ترامپولین

- قطعات یدکی ترامپولین

- مشخصات ویژه

      کاربری ترامبولین:

اینکه ترامپولین را در کجا و چه فضایی می خواهید استفاده کنید و چه کسانی با چه رده سنی باید از آن استفاده  کنند مهم است. ترامپولین خانگی، ترامپولین مهدکودک و یا ترامپولین فضای باز برای استفاده در باغ یا حیاط یا هر فضای باز دیگر؟

 

فضای در اختیار چقدر است؟ 

- اندازه ترامپولین

آیا یک ترامپولین بزرگ می خواهید یا ترامپولین کوچک؟ ترامپولین بزرگ معمولا با حفاظ یا تور اطراف استفاده می شود. ترامپولین کوچک بدون حفاظ می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

 

-قیمت ترامپولین

همیشه قیمت یک عامل مهم در خرید کالا می باشد.

قیمت ترامپولین ها با توجه به اندازه و مدل آنها تعیین می شود. فروش ترامپولین در رایان مهد با فیمت مناسب و منصفانه انجام می شود. برای خرید ترامپولین با قیمت مناسب می توانید به ما اعتماد کنید. عوامل موثر در قیمت ترامپولین: اندازه ترامپولین - حفاط دار یا بدون حفاظ بودن - سازنده و امکانات خاص مانند: تاشو بودن - جمع شونده بودن و ... می باشد.

 

مشخصات خاص:

ترامپولین کوچک بصورت ساده - تاشو و دو بار تاشو و ترامپولین های بزرگ بصورت با حفاظ و بدون حفاظ عرضه می شوند.

بعضی ترامپولین ها دارای طراحی ظاهری خاص هستند مانند ترامپولین هرمی یا ترامپولین 7 فوت.

نوع فنر و اندازه فنر - نوع کاور فنر ها و کیفیت پارچه استفاده شده - ضخامت فوم و ... عوامل دیگر در تعیین قیمت ترامپولین هستند که در خرید ترامپولین باید به آنها دقت کنید.

 

کلمات کلیدی:

ترامپولین ، ترامبولین، ترامبولینگ، ترامپولینگ، ترامپولین کوچک، ترامپولین بزرگ، ترامپولین خانگی، قیمت ترامپولین، خرید ترامپولین، فروش ترامپولین،  قیمت ترامبولین، خرید ترامبولین، فروش ترامبولین، مهدکودک، تجهیزات مهدکودک، خانه بازی، تجهیزات مهدکودک، وسایل خانه بازی، وسایل مهد، انواع ترامپولین، تاب و سرسره، سطح شیب دار، انواع بازی تعادلی،  میز و صندلی کودک، کلبه، مجموعه بازی

 هم چنین می توانید با تماس با کارشناسان یا ارسال پیام و درخواست تماس تلفنی از طرف همکاران ما می توانید از مشاوره کارشناسان ما استفاده و ترامپولین مناسب خود را خربداری نمایید.

بانک مشاغل ایران

فروش بک لینک فالو سالیانه 1800000 تومان