پشتیبانی بانک مشاغل
 • سامانه بازاریابی مشاغل اینفوجاب

اطلاعات مرکز قالیشویی جام تهران

قالیشویی جام تهران

آگهی رایگان
 •  email
 • email
 •    تهران تهران
 • http://jamcarpet.ir
 • خدمات ساختمانی خدمات ساختمانی
 • 515 بازدید
 • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۶/۱۲/۰۶
 • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶/۰۷/۲۰
 • تهران

کارخانه قالیشویی جام تهران  با کادری زبده در زمینه کارشناسی و ترمیم فرش شما ارائه دهنده خدمات رفو،ترمیم،رنگبرداری،لکه زدایی،قلم زنی و … میباشد  تمامی خدمات مربوط به ترمیم و زیبایی فرش شما پذیرفته میشود.با ما بهترین ها را تجربه کنید.

 

کارخانه قالیشویی جام تهران به ش.ث 930112 با بیش از یک دهه سابقه عضو معتبر و فعال اتحادیه قالیشویی تهران با بیش از 80 نفر کارمند،کارشناس و پرسنل خدمات به صورت رسمی و هدفمند در زمینه ارائه خدمات مربوط به فرش و مبلمان با هدف بهبود روز افزون کیفیت خدمات و جلب 100% رضایت مشتری فعالیت می نماید.

لازم به ذکر است مدیریت محترم کارخانه قالیشویی جام تهران با توجه به نیاز متنوع مشتریان خود طی این چند سال،برای رضایت بیشتر شما مشتری عزیز و تکمیل بودن انواع خدمات شستشو و ترمیم فرش چند سالن بزرگ شستشو در این کارخانه راه اندازی نموده و نسبت به انتخاب کیفیت و نوع خدمات انتخاب شده مشتری دسته بندی شده  و در هریک از سالن ها دستگاه های مربوطه و موادشوینده مورد نیاز نیز تهیه و راه اندازی کامل شده است.

کارخانه قالیشویی جام تهران اماده ارائه خدمات زیر به صورت کاملا تضمینی با ضمانت نامه کتبی می باشد.

1:شستشو فرش

-شستشو معمولی(شستشو آب و تاید):

در این نوع شستشو فرش به سالن شستشو 1(معمولی) رفته و با مواد شوینده معمولی شسته وسپس ابکشی  شده و به دستگاه خشکن دیگی منتقل می شود و بعد از اب گیری به روی دار فرش پهن شده و بعدد از خشک شدن بسته بندی و به انبار کارخانه برای تحویل به دفتر مربوطه منتقل می شود.

-شستشو متوسط(شستشو با آب و شامپو)

در این نوع شستشو فرش ابتدا به سالن خاک گیری و سپس به سالن شستشو 2 (متوسط)برده می شود و با شامپو مخصوص نوع  فرش شستشه شده و سپس ابکشی شده و به دستگاه خشکن لوله ای منتقل میی شود و بعد از اب گیری به روی دار فرش پهن شده و بعد از خشک شدن توسط کارشناس کیفیت شستشوو چک شده و سپس بسته بندی و به انبار کارخانه برای تحویل به دفتر مربوطه منتقل می شود.

-شستشو خوب (شستشو با آب+شامپو+نرم کننده)

–در این نوع شستشو فرش ابتدا به سالن خاک گیری و سپس به سالن شستشو 3(خوب) برده می شود و با شامپو مخصوص+نرم کننده فرش نسبت به نوع  فرش،شستشه شده و سپس ابکشی شده و به دستگاه خشکن لوله ای منتقل می شود و بعد از اب گیری به روی دار فرش پهن شده و بعد از خشک شدن توسطط کارشناس کیفیت شستشو چک شده و سپس بسته بندی و به انبار کارخانه برای تحویل به دفتر مربوطهه منتقل می شود.

-شستشو نانو (شستشو با شامپو نانو باکتریال)

–در این نوع شستشو فرش ابتدا به سالن خاک گیری و سپس به سالن نانو (باکتریال) رفته و بعد از بین رفتن باکتری های فرش به سالن شستشو 3(خوب) منتقل می شود و با شامپو مخصوص نانو باکتریال+نرم کننده و سفید کننده فرش نسبت به نوع  فرش،شستشه شده و سپس ابکشی شده و به دستگاه خشکن لوله ای منتقل می شود و بعد از اب گیری به روی دار فرش پهن شده و  سپس با دستگاه اتو فرش به طور کامل اتوو کشی شده و با دستگاه لول و بعد از اتو شدن سپس بسته بندی و کاور شده و به انبار کارخانه برای تحویل به دفتر مربوطه منتقل می شود.

2:خشکشویی مبل، فرش، موکت و صندلی در منزل

 1. -خشکشویی مبلمان و فرش و موکت شما در منزل با بهترین مواد و شامپو خارجی با دستگاه و خشک کردن همزمان
  -خشک شویی مبل فرش و موکت با مدرنترین دستگاها و مواد شوینده عالی
  -شستشوی انواع مبل راحتی و استیل
  -شستشوی فرشهای دستباف و ماشینی در منزل
  -شستشو و خشکشویی مبلمان منازل و ادارات در محل با دستگاه مکانیزه
  -شستشوی پشتی دیواری ماشینی و دستبافت
  -خشکشویی تشک خوشخواب با دستگاه
  -شستشوی موکت و فرش در منزل با دستگاه پولیشر
  -شستشوی موکت سالنها و منازل با هر مساحت
 2. 3:خدمات ترمیم و زیبایی فرش
 3. -رفوکاری
 4. -رنگ برداری
 5. -لکه برداری
 6. -ریشه بافی
 7. -جرم دوزی
 8. -شیرازه دوزی
 9. کارخانه قالیشویی تمام مکانیزه جام تهران ارائه دهنده خدمات نوین با بهترین کیفیت بصورت تضمینی در سراسر تهران 
 10.                      
 11.  *********بهترین ها را با ما تجربه کنید:رضایت مشتری هدف ماست*********
بانک مشاغل ایران